خرید کارتاوراکل

خرید کارت اوراکل

فروش کارت تاروت رایدر وایت اوراکل لنورماند لمینتی اصل
چاپ و خرید کارت تاروت دست دوم

برای خرید انواع کارت تاروت رایدر وایت درجه یک سریع و ثبت سفارش با شماره 09124506359-09916833373 تماس بگیرید یا در واتساپ پیام دهید. در صورت خرید به صورت اینترنتی هم کارت ها برای شما ارسال می شود و از طریق شماره های تماس می توانید پیگیری کنید.

برای مشاهده تصاویر انواع انواع کارت فال کلیک کنید

تفاوت کارت های ما با تاروت دیجی کالا
جنس کارت های تاروت دیجی کالا سلفونی با تصاویر سانسور شده میباشد و کیفیت چاپ معمولی دارد و ما سعی کرده ایم بنا به تقاضا بهترین کیفیت کارت که لمینتی است را به مشتریان ارائه کنیم و از طرح های زیبا اصلی بدون سانسور استفاده کنیم.

خرید کارت تاروت

 

خرید کارت تاروت
نمونه کارت های تاروت رایدر وایت و اوراکل – لنورماند

کارت فال فرانسوی لنورماند یا لنورماند توسط مادام لنورماند در فرانسه و اواخر قرن ۱۸ و اوایل قرن ۱۹ رواج پیدا کرد و به تدریج به سایر نقاط اروپا و جهان  گسترش یافت. درستی فال خانم لنورماند تا جایی زبانزد خاص و عام شده بود که حتی سیاستمداران برجسته دنیا در آن زمان برای بسیاری از تصمیمات خود به او مراجعه می کردند و تصمیمات خود را با این روش انجام می دادند.

دریافت کارت های اصلی لمینتی درجه یک همراه با دوره اموزشی تاروت به صورت رایگان.

فروشگاه فال بگیر

خرید کارت فال دست دوم

خرید چند دست کارت تاروت به صورت همزمان شامل تخفیف ویژه می باشد

برای مشاهده دوره های اموزشی روی لینک های زیر کلیک کنید:

آموزش فال تاروت از صفر تا صد (مقدماتی و پیشرفته)

آموزش لنورماند از مبتدی تا پیشرفته

برای خرید کارت های لنورمند و دریافت از طریق پست می توانید این محصول را ثبت سفارش بکنید و در کمتر از دو روز در تهران و یک هفته برای شهرستان ها دریافت کنید.

 

فروش کارت اوراکل

 

کارت اوراکل- تاریخچه و مشخصات کامل آن

اکثر مردم با دسته ی استاندار 78 کارته ی تاروت در اشکال مختلف آشنا هستند. کارت های تاروت را معمولا می توانید با هر شکلی که دوست دارید بیابید از بچه گربه گرفته تا زامبی، هالوین، جادوگران و غیره. با این حال برای کسانی که علاقه مند به یادگیری این کارتهای پیچیده نیستند بهترین راه برای پیشگویی و طالع بینی با کارت تنها یک گزینه ی مناسب قرار دارد و آن چیزی نیست جز کارت های اوراکل.

کارت های اوراکل ابزاری برای پیشگویی است که مردم نه تنها از ان استقبال کرده اند بلکه مورد علاقه ی افراد زیادی است. فرم های کارت اوراکل نسبت به تاروت آزاد تر است و از این رو درک و فهمیدن مفهوم آنها بسیار آسان تر است. معمولا این کارت دارای تصویری به همراهی یک جمله و یا کلمه است، کارت های ارواکل را می توان در هر موضوعی به کار برد و مانند تاروت برای راهنمایی و خودشناسی از آن استفاده کرد.

برخی از افراد حس می کنند که با کارت های اوراکل هماهنگی بیشتری دارند و همچنین سرعت خواندن کارت ها و ارتباط گرفتن با کارت های اوراکل بیشتر است و فضای تیره ای را که کارت های تاروت ایجاد می کنند از بین می برد.

هنگاه خرید کارت های اوراکل به مانند کارت های تاروت کتابچه ای همراه ان می باشد که معانی به همراه آئین فالگیری و نحوه ی انتخاب و به کار بردن کارت ها در ان ذکر شده است. همچنین کارت های اوراکل را از منظور گرفته تا روش های مختلف به آسانی در آن بیان شده است.

فروش کارت لنورماند گیلد

خرید کارت فال دست دوم

تفاوت تاروت و اوراکل
در تاروت ساختار استانداری وجود دارد که حتی در نمونه های مختلف و جدید آن آشکار است. یک دسته ی کارت تاروت شامل 78 کارت است که در دسته ی اصلی آن 22 کارت و دسته ی فرعی آن که شامل 56 کارت است چهار عنصر چوب، آب، باد و خاک را می توان در آن پیدا کرد. البته ممکن است بسته به طراحی، تصاویر متفاوت باشد. اما نمادین بودن هر کارت تاروت معمولا یکسان است.

برخلاف کارت تاروت، در یک دسته ی اوراکل تعداد کارت های دسته های مختلف آن یکسان نیست و به عقیده و نظر سازنده ی کارت بستگی دارد. این نوع کارت ها علاوه بر به شکل های مستطیل می توان آنها را به صورت مربع، دایره یا هرشکل دیگر به خواسته ی طراح به وجود آورد.

 

هرکسی می تواند یک دسته ی کارت اوراکل بسازد، ولی باید تفکر خلاقانه و هدفی از خلق دسته ی اوراکل خود داشته باشد. برخلاف دسته ی کارت های تاروت که باید حتما 78 کارت و با موضوعاتی یکسان طراحی شود. شما به راحتی می توانید دسته ی کارت اوراکل خود را خلق کنید و برای معانی آنها تصمیم بگیرید.

فروش کارت اوراکل

معانی و تفاصیر کارت های اوراکل:
فداکاری ماجراجویی و روح خلاق طراح در ساخت کارت های اوراکل موثر است. طراح این کارت انها رو به منظور هدف خاصی و یا اهداف مختلف طراحی می کند. برای مثال رومانس تنها به مسائل عشقی نظارت دارد و اهداف و منظور آن پیشگویی و پیش بینی مسائل عشقی است.

بعضی از کارت های اوراکل از طبیعت الهام گرفته اند دیگری بر مبنای تفکر بنا شده است، اما می توان نمونه های مختلفی از کارت های اوراکل را پیدا کرد که به مانند کارت تاروت روی عوامل مختلف نظارت دارد. برای مثال اوراکل جیپسی که نه تنها معانی ساده و راحتی دارد بلکه تصاویر بدون هیچ پیچیدگی استفاده شده است و بر تمامی مسائل از جمله عشقی، ذهنی و غیره دلالت دارد.

از این رو امروزه اکثره علاقه مندان به پیشگویی و طالع بینی از کارت های اوراکل به منظور دسترسی به ضمیر ناخودآگاه انسان، خودشناسی و دیگر زوایای مختلف روح انسان و همچنین پیشگویی آینده؛ گاهی اوقات به تنهایی و در مواقع دیگر به همراه کارت تاروت یا لنورماند به صورت ترکیبی استفاده می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Secured By miniOrange